08.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Akkent Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor

Akkent Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor

Şahinbey Belediyemiz tarafından Akkent Mahallesi’ne yaptırılan Akkent Kültür ve Kongre Merkezi’nin inşaat çalışmaları hızla sürüyor.

Sabahın erken saatlerinde Akkent Kültür ve Kongre Merkezi’nin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Ekiplerimiz Aralıksız Çalışıyor

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Akkent Kültür ve Kongre Merkezi’nin yılsonuna kadar tamamlamak için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek,  “Akkent Kültür ve Kongre Merkezi’nin kaba inşaatı tamamlanmak üzere ve burası 35.000 m2’lik çok büyük bir alan. Özellikleri ve incelikleri olan bir bina inşaa ediyoruz. Bu nedenle çok titiz ve hassas bir çalışma ortaya konuyor.  Yılsonuna kadar yetiştirmeyi planladığımız Akkent Kültür ve Kongre Merkezi için 7/24 esası ile ekipler hiç durmadan çalışıyor. Burası ayrıca fonksiyonel olarak da Gazianteplilerin kalbinde önemli bir yere sahip olacak. Gaziantep’in şu anda ihtiyaç duyduğu ve 3.000 m2 fuaye alanı 3 tane büyük olmak üzere toplamda 11 tane salonu, içerisinde Restorandı, iki kat kapalı otoparkı, ayrıca bir çok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapacak olan önemli bir mekan kazandırmış olacağız. Amacımız bu güzel eseri görev süremiz bitmeden bu yılsonuna kadar tamamlayıp, Gaziantep halkının hizmetine sunmak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ