23.10.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

CTE Gaziantep Personel Alımı Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu

CTE Gaziantep Personel Alımı Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu

Gaziantep Adalet Komisyonu sözleşmeli personel alımı sözlü sınava girmeye hak kazanan isimler ve sözlü sınav tarihleri açıklandı.

 

Gaziantep Adalet Komisyonu tarafından yapılan açıklamada sözleşmeli personel alımı sözlü mülakat tarihlerinin belli olduğu duyuruldu.

Gaziantep ve Diyarbakır Adliyeleri bünyesinde istihdam etmek üzere binlerce sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlanmıştı. yayımlanan ilanlara başvuru yapan adayları n sözlü sınav tarihleri duyuruldu. İşte yayımlanan o duyuru.

Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından Gaziantep ve Diyarbakır illerinde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak; İnfaz ve Koruma Memuru, Ceza İnfaz Kurumu Katibi, Şoför, Bilgisayar Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni, Sağlık Memuru, Aşçı ve Kaloriferci unvanlarında yapılacak olan sınavlara başvuruda bulunup, mülakata katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin listeler aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adayların, kimlikleri ile birlikte isimlerinin karşısında yazılı tarih ve saatte Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığında hazır bulunmaları gerekmektedir. Mülakata gelmeyen adaylar başka bir günde mülakata alınmayacak olup tüm mazeretler geçersiz sayılacağı hususu ihtaren tebliğ olunur.

GAZİANTEP İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek) için tıklayınız.

GAZİANTEP Sağlık Memuru için tıklayınız.

GAZİANTEP Kaloriferci için tıklayınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ