07.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

EKİCİ İSLAHİYE’DE ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

EKİCİ İSLAHİYE’DE ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, İslahiye’de vatandaşların sorunlarını dinledi. Partisinin İslahiye ilçe yöneticileriyle birlikte vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Ekici, ilçede yaşanan sorunları bire bir dinledi.

“İSLAHİYE İLÇESİNDE SAĞLIKLA İLGİLİ SORUN YAŞANIYOR”

İslahiye Devlet Hastanesi’nde hekim sayısının az olmasından kaynaklı olarak vatandaşların ciddi şekilde sorun yaşadığına dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Akif Ekici, ilçede yer alan kamu hastanesinde hekim atamasının yapılması için Sağlık Bakanlığı nezdinde çalışma yürüteceğini dile getirdi. Ekici açıklamasında, “İslahiye ilçemizde yaptığımız ziyaretlerde ağırlıklı olarak duyduğumuz şikayetlerin başında hekim eksikliği oldu. Vatandaşlarımız sağlık kuruluşlarında sıkıntı yaşamamaları için Sağlık Bakanlığı nezdinde bu sorunu gündeme getirerek sorunun giderilmesi yönünde adımlar atacağız” diye konuştu.

İLÇEYE BAĞLI KÖYLERDE DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, ilçe merkezinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından köylerde de gezi ve incelemelerde bulundu. Ekici, gezi ve ziyaretlerine ilişkin olarak genel anlamda şu ifadelere yer verdi;

“Vatandaşlarımızın genel anlamda ortak sorunu güven ortamının olmaması. Vatandaşlarımız yarınlara ne yazık ki güven çerçevesinde bakamıyorlar. Diğer yandan ilçe genelinde Suriyeli sığınmacı sayısında yaşanan sorunlar giderek artıyor. Bu sorunların üstesinden gelebilmek adına biz CHP olarak çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ