SON DAKİKA

Usta Elektrikçi

Güvenilir Ve Sonuç Odaklı

Elektrik Servisi

Elektrikteki Hizmet Yönümüz?

 

Elektrikle ilgili sürekli sorun yaşanabilmektedir. Bu hayatın gerçeklerinden birisidir. Gerek bina yapısından gerek doğal afetlerden gerek enerji hatlarındaki sıkıntılardan gibi pek çok nedenle elektrikler gidebilir; ya da arızalanabilir.

 

Elektrikte Arıza

 

Bu tür durumlarla karşılaşıldığında yapılması gereken oldukça basittir. Paniğe kapılmamalı ve bütün İstanbul’u sarmış olan hizmet ağımız sayesinde en yakın ekiplere haber verilmelidir. Adres verildiğinde en yakın ekip derhal adrese gelmekte ve sıkıntı ivedilikle ve titizlikle çözülmektedir. Şişli elektrikçi şişlide elektriğinizle ilgili yaşanılan kapsam olarak bütün sorunlarda güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

 

Müşteriye Hizmet Açısından Bakış

 

Sorun nedeniyle şirkete ulaşıldığında hemen adrese gelinir ve sıkıntı öncelikli olarak bina içerisinde çözülür. Müşterilerin arıza durumu ile karşılaştıklarında haber vermeleri ve hayatlarına kaldıkları yerden devam etmeleri yeterlidir. Üsküdar elektrikçi aksam mahiyetinde her türlü elektrik ve elektriğe bağlı olan diğer görsellerde müşterilerinin yanında yer almaktadır. Şirketin, temel olarak ele aldığı kaliteli ve güler yüzlü hizmet burada vücut bulmakta ve sorun en kısa sürede giderilmektedir.

 

 

Bu kadar kaliteli hizmeti cüzi bir fiyat karşılığında yapmak da müşteriye verilen değer ve nitelik bakımından ayrıcalık teşkil etmektedir.ustaelektrikci.com elektrik ve elektrikle bağlantılı olan her türlü işlemleri acil koduyla yerine getirmektedir. Bunlara değinecek olursak; bina topraklama, korniş montajı, ev aletleri tamiratı, kamera kurulumu, daire tesisat tadilat ve tava kurulumu, jeneratör onarım ve bakımı ile avize montajı gelmektedir.

 

Hizmetlerimizin Kapsamı

 

Bu hizmetler ele alındığında bina elektrik tesisatı, plan proje taahhüt, elektrik arızası, görüntülü konuşma aksamları, kurulum bazında aydınlatma sistemleri, topraklama, paratoner ve telefon ve televizyon tesisatı yapılmaktadır. Buna ilaveten, yangın ihbar ile zayıf akım tesisatları, sensörlü ve kartlı geçiş sistemleri, CCTV kamera düzeneği, elektrik panoları ile elektrik montaj ve malzeme satışı ve de kompanzasyon panoları bakım ve onarımı da hizmetlerimiz arasındadır

Firma Yetkilisiİnan Turan
Yetkili Telefon2165058441
Telefon2165058441
Faks2165058441
Web Sitesihttp://www.ustaelektrikci.com
E-Postaelektrikci@gmail.com
Firma AdresiYavuztürk Mahallesi, İklime Sk. No:3 D:1, 34690
İl / İlçeGaziantep
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 02 Mayıs 2019 - 10:28 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR