08.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Gaziantep Araban SYDV Personel Alımı Yapacak

Gaziantep Araban SYDV Personel Alımı Yapacak

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden Gaziantep Araban SYDV için personel alım ilanı yayımlandı. Peki Gaziantep Araban SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? Gaziantep Araban SYDV’ye kaç personel alımı yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gaziantep Araban Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 personel alımı yapılacaktır. Aydın Bozdoğan SYDV’ye yapılacak personel alımı sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrolarında olacaktır.

Gaziantep Araban SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına başvurmak isteyen adaylarda; herhangi bir kurumdan alınmış olan sertifika, Kurs bitirme Belgesi veya Transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge,4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, 2015 ,2016 veya 2017 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olmak, en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Araban sınırları içerisinde ikamet etmek gibi şartlar aranıyor.

Başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 28 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz. SYDV personel alımı başvuruları için TIKLAYINIZ

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ