07.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Gaziantep Nurdağı SYDV 2 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Gaziantep Nurdağı SYDV 2 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Gaziantep Nurdağı SYDV için personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki SYDV kamu personeli alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? Gaziantep Nurdağı SYDV’ye yapılacak personel alımı hangi kadrolarda olacak?

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gaziantep Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 personel alımı yapılacaktır. Gaziantep Nurdağı SYDV’ye yapılacak personel alımı sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi kadrosunda olacaktır.

 

Gaziantep Nurdağı SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler,İletişim Fakültesinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İktisadi ve İdari Bilimler ile Siyasal Bilimler Fakültelerinin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak şartı aranıyor.

 

Gaziantep Nurdağı SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda ayrıca 2016 veya 2017 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olup araç kullanım konusunda deneyimli olmak, vakfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak gibi şartlar aranıyor.

 

Gaziantep Nurdağı SYDV personel alım ilanına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 22 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz. SYDV personel alımı başvuruları için TIKLAYINIZ.

 

 

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ