12.11.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Gaziantep Valiliği İle Şahinbey Belediyesi Arasında 3 Protokol İmzalandı

Gaziantep Valiliği İle Şahinbey Belediyesi Arasında 3 Protokol İmzalandı
Gaziantep Valiliği ve Şahinbey Belediyesi arasında çiftçilere sertifikalı zeytin fidanı dağıtımı, Güzelvadi Polis Merkezi Binası yapımı ve Kan Bağışı Kampanyası’nı içeren üç ayrı protokol imzalandı.
Vali Yerlikaya düzenlenen protokol imzalarının kurumlarımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Şahinbey Belediyemizin kamu kurumlarına desteği için Başkan Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum. Güzelvadi Polis Merkezi, çiftçilerimize fidan desteği ve kan bağışı kampanyaları çok değerli hizmetler. Vesile olanlardan Allah razı olsun” dedi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da “Belediye olarak halkımızın sosyal ve içtimai konulardaki ihtiyaçlarına imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya, kurum ve kuruluşlarımızın hizmet imkanlarını artırmaya çalışıyoruz. Bu konularda bizlere verdiği destekler için Sayın Valimize ve işbirliği yapan kurumlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Karayılan arasında imzalanan protokol ile Şahinbey ilçemizdeki çiftçilerimize 500 bin adet sertifikalı zeytin fidanı dağıtılacak.
Her bir çiftçinin dönüm başına 30, en fazla 1.000 adet fidan başvurusu yapabileceği, fidan bedeli olarak çiftçilerimizin 2 TL ödeme yapacağı belirtildi.
Başkan Tahmazoğlu ve İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ile imzalanan protokol uyarınca Güzelvadi Polis Merkezi Amirliği hizmet binası yapılacak.
Kızılay Doğu Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Halis Uzunkaya ve Başkan Tahmazoğlu arasında imzalanan protokol uyarınca kurumun kan ihtiyacını karşılamaya destek olmak amacıyla 07 Mayıs 2018 tarihinde saat 08.00-22.00 arasında kan bağışı kampanyası düzenlenecek.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ