22.10.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Saçaklı Mahallesine Taziye Evi

Saçaklı Mahallesine Taziye Evi
Her Mahalleye bir sosyal tesis yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu bu doğrultuda çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Şahinbey Belediyemiz, Saçaklı Mahallesi’nin ihtiyaçları doğrultusunda taziye evi yaptırıyor.

Saçaklı Mahallesi’nin İhtiyacına Cevap Verecek

Saçaklı Mahallesi’ne yaptırılan taziye evinin hızla yükseldiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, ” Şahinbey Belediyesi olarak, mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu sosyal tesislerimizi ve taziye evlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Saçaklı Mahallemizin taziye evi ve sosyal tesisi ihtiyacı vardı. Bu konuda ekibimizle yaptığımız çalışmalar sonrasında Saçaklı Mahallesi’nin ihtiyaçlarına cevap verecek bir taziye evi inşa ediyoruz. Önümüzdeki aylar içerisinde hem erkek hem bayan kardeşlerimizin kullanabileceği taziye evini ve mahalle sakinlerinin kullanabileceği kursların bulunduğu tesisimizi açmış olacağız. Tesisimizin şimdiden mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Vatandaşların İhtiyacına Cevap Verecek

Saçaklı Mahallesi’nde yapılan taziye evinin toplam inşaat alanı 361 m² den oluşuyor. 180.50 m² alana inşa edilen Saçaklı taziye evi zemin artı bir kat olarak inşa ediliyor. Zemin katı bay ve bayan taziye evi olacak olan tesisin birinci katında ise kurs sınıfları oluşturulacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ