22.10.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Şahinbey Belediyesi´nden Mevlid Kandili İçin Özel Program

Şahinbey Belediyesi´nden Mevlid Kandili İçin Özel Program

Şahinbey Belediyemiz, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in doğumunun yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni düzenleyeceği özel programla kutlayacak.

Şahinbey Belediyemiz tarafından Mevlid Kandili için hazırlanan özel program 29 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 18.30’da Ulu Camii’nde gerçekleşecek. Mevlid Kandili Programı’nda Mustafa Akgül vaazlarıyla, Kerkük İlahi grubu ilahileriyle ve İl Müftülüğü Mevlidhanlarıyla vatandaşların ruhlarını İslam’ın güzellikleriyle dolduracak.

Tüm Vatandaşlarımız Davetli

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu düzenlenecek geceye tüm vatandaşların davetli olduğunu belirterek, “Mevlid Kandili, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’i ve onu anlamamız için güzel bir fırsattır. O, rahmet yüklü mesajları ile bütün insanlık için umut vaat etmeye devam etmektedir. Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz, dünyaya teşrifleri ile ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur. Böylesine anlamlı bir günde biz de Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımızın dualarla bir araya geleceği bir gece düzenlemek istedik. 29 Kasım Çarşamba günü Ulu Camii’nde saat 18:30 düzenleyeceğimiz programımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ