22.10.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Şahinbey Zabıtası 2017 Yılında 74.368 İş Yerini Denetledi

Şahinbey Zabıtası 2017 Yılında 74.368 İş Yerini Denetledi

Şahinbey Belediyemizin Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2017 yılı içerisinde 74.368 iş yerini denetledi.

Şahinbey Belediyemizin Zabıta ekipleri halkın sağlıklı ürünler tüketebilmesi için birçok iş yerine denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşların daha sağlıklı ve hijyenik ürünler tüketmesi  için bir çok projeye imza atan Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri iş yerlerinde hijyen kurallarına uyulmasına büyük önem veriyor.

“Zabıta Ekiplerimiz 24 Saat Hizmette”

Amaçlarının vatandaşın sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak olduğunu kaydeden Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, zabıta ekiplerinin günün 24 saati görev başında olduğunu ve büyük bir özveri ile çalıştığını söyledi.

Zabıta ekiplerinin günün her saatinde görevlerinin başında olduğuna dikkati çeken Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu: “Zabıta ekiplerimiz vatandaşlardan gelen her türlü şikayeti dikkate alarak, konuyla ilgili gerekli çalışma ve denetimleri anında yapmaktadır. Gıda ve bozuk ürün konularında vatandaşlarımız da duyarlı davranmalı. Her türlü şikayet ve ihbarlarını zaman geçirmeden belediye veya zabıta ekiplerine bildirmeliler. Bu sayede insan sağlığını tehdit eden unsurlar, vatandaşımıza zararı dokunmadan engellenecektir” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ