10.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Tahmazoğlu, 606 Park Yaparak Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunduk

Tahmazoğlu, 606 Park Yaparak Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunduk

Şahinbey Belediyemiz, Şahinbey İlçesi’nin rengini griden yeşile döndürmek amacıyla çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana yeşil alan miktarının arttırılması için önemli projeler yapan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 2009 yılından bu yana ilçe genelinde 606 adet park yaparak, vatandaşların hizmetine sundu.

606 Park Yaptık

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep ve Şahinbey İlçesi’nde yeşil alan miktarını arttırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana şehrin ve ilçemizin nefes almasını sağlamak adına yeşil parklar yaparak vatandaşımızın hizmetine sunduk. Göreve geldiğimizde kişi başı yeşil alan miktarı 0,89 m² iken, bugün 13,15 m²’ye çıkardık. 2009 yılından bu yana ilçemiz genelinde 606 adet park yaptık ve ayrıca  daha yeşil bir Şahinbey için vatandaşlarımıza 2 Milyon fidan dağıtımı ve dikimi yaptık. 1.700.000 m² alan üzerine Türkiye’nin en büyük Parkı olan Yeşilvadi Parkını yaptık ve sadece bununla da yetinmeyerek, Gaziantep’in en gözde parkları olan Şelale ve Şahinbey Parkı’nı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bu parklarımızın içerisinde 7’den 70’e vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçları düşünülmüş ve o yönde çalışmalar yapılmıştır. Şehrimizin ve ilçemizin daha fazla yeşil alan sahibi olabilmesi için çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ