21.06.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

TFF 1. LİG 18, 19, 20 ve 21. hafta programı

  • 04 Ocak 2018
  • 0 YORUM
  • 116 KEZ OKUNDU
TFF 1. LİG 18, 19, 20 ve 21. hafta programı

TFF 1. Lig’in 18, 19, 20 ve 21. haftasında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

 

Kırmızı-Siyahlı ekibimiz, TFF 1. Lig’in 18. haftasında 21 Ocak Pazar günü saat 13.00’da deplasmanda Ümraniyespor, Lig’in 19. haftasında 28 Ocak Pazar günü saat 18.00’da Gaziantep Stadyumunda Gazişehirspor, Lig’in 20. haftasında 02 Şubat Cuma günü saat 18.00’da deplasmanda Manisaspor ve Lig’in 21. haftasında 9 Şubat Cuma günü saat 18.00’da Gaziantep Stadyumunda Adanademirspor ile karşılaşacak.

 

18.Hafta

20 Ocak 2018 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ADANASPOR A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

ADANA DEMİRSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

5 OCAK FATİH TERİM

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

15.30

21 Ocak 2018 Pazar

ÜMRANİYESPOR

GAZİANTEPSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

KAZIM KARABEKİR STADI

13.00

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

15.30

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

BOLUSPOR

GİRESUN ATATÜRK

15.30

ALTINORDU A.Ş.

ELAZIĞSPOR

BORNOVA STADI

18.00

22 Ocak 2018 Pazartesi

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

SAMSUNSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

 

 

19.Hafta

26 Ocak 2018 Cuma

BALIKESİRSPOR BALTOK

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

18.00

27 Ocak 2018 Cumartesi

ELAZIĞSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

SAMSUNSPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

15.30

MKE ANKARAGÜCÜ

ALTINORDU A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

15.30

28 Ocak 2018 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

ÇAYKUR DİDİ

13.00

BOLUSPOR

ÜMRANİYESPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

ADANASPOR A.Ş.

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

GAZİANTEPSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

29 Ocak 2018 Pazartesi

İSTANBULSPOR A.Ş.

DENİZLİSPOR

18.00

 

 

20.Hafta

02 Şubat 2018 Cuma

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

GAZİANTEPSPOR

MANİSA 19 MAYIS

18.00

03 Şubat 2018 Cumartesi

ÜMRANİYESPOR

ADANASPOR A.Ş.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KAZIM KARABEKİR STADI

13.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

BOLUSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

15.30

04 Şubat 2018 Pazar

MKE ANKARAGÜCÜ

ELAZIĞSPOR

ANKARA 19 MAYIS

13.00

ADANA DEMİRSPOR

SAMSUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

13.00

DENİZLİSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

15.30

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

GİRESUN ATATÜRK

18.00

05 Şubat 2018 Pazartesi

ALTINORDU A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

BORNOVA STADI

18.00

 

 

21.Hafta

09 Şubat 2018 Cuma

GAZİANTEPSPOR

ADANA DEMİRSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

10 Şubat 2018 Cumartesi

BOLUSPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

ELAZIĞSPOR

DENİZLİSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.

ÇAYKUR DİDİ

15.30

11 Şubat 2018 Pazar

SAMSUNSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

13.00

İSTANBULSPOR A.Ş.

ÜMRANİYESPOR

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

15.30

BALIKESİRSPOR BALTOK

MKE ANKARAGÜCÜ

BALIKESİR ATATÜRK

18.00

12 Şubat 2018 Pazartesi

ADANASPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ