08.12.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Uğur Işılak Konseri

Uğur Işılak Konseri

Şahinbey Belediyemiz 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması kapsamında sevilen ses sanatçısı Uğur Işılak’ı Gazianteplilerle buluşturuyor.

Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen organizasyonla sevilen sanatçı Uğur Işılak 2 Eylül Pazar günü saat 18.00’de Yeşilvadi Amfi Tiyatro’da konser verecek.

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları çerçevesinde düzenlenecek olan Uğur Işılak Konseri’ne tüm vatandaşları davet ederek, “Türk tarihinin kıvanç dolu dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlığı için nihai hamleye karar verdiği tarihin adıdır. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ve erkeğiyle ülkemizin her bölgesinden birlik-beraberlik içerisinde milletimizin bağrından çıkan kahraman ordumuz, bu savaşta Türk Milletinin gücünü ve cesaretini kanıtlamış, kazandığı bu büyük zaferle de ülkemiz tarihine adını yazdırmıştır. Şahinbey Belediyesi olarak böylesi önemli bir günde, Türk Müziğimizin güçlü sesi Uğur Işılak’ı vatandaşlarımızla buluşturarak unutulmaz bir gün yaşatmak istiyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ