22.10.2018 - Gaziantep'in En Sevilen Sayfası

Vali Yerlikaya Oğuzeli Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Vali Yerlikaya Oğuzeli Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Oğuzeli ilçemizde Vali Ali Yerlikaya başkanlığında düzenlenen muhtarlar toplantısına Kaymakam Yasin Yunak, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, İlçe Jandarma Komutanı Albay Ömer Ersever, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ile çeşitli kurumların müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda mahalle muhtarları talep ve sorunlarını dile getirirken ilgili kurum yetkilileri de gerekli bilgilendirmelerde bulundular.
Toplantıda çeşitli konularda değerlendirmelerde bulunan Vali Yerlikaya, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Oğuzeli ilçemizin de ihtiyaç ve taleplerini yerinde öğrenmek, çözümü gerektiren konularda kurum idarecilerimiz ve mahalle muhtarlarımızı bir araya getirmek amacıyla düzenlediğimiz buluşmalar gayet verimli geçiyor.
Bu buluşmaları düzenli olarak bütün ilçelerimizde gerçekleştiriyoruz. Burada gündeme getirilen konularda gerekli çalışmalar en kısa sürede tamamlanacaktır.
Sizler aracılığıyla bütün hemşehrilerimize selam ve saygılarımı sunuyorum. Sizlerden güç alıyoruz. Sizler bizim gözümüz, kulağımız, elimiz, kolumuzsunuz.
İlçemizde kamu hizmetlerinin etkin, adil ve verimli şekilde sürdürülmesi için gösterdiğiniz işbirliği, yardım ve gayretlere teşekkür ediyorum.
Vatandaşımızın kamu hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanması için bütün kurumlarımız işbirliği içinde ve yoğun bir çaba sarf ediyor. Bu anlayışı koruduğumuz sürece üstesinden gelinemeyecek sorun yoktur” dedi.
Muhtarlar toplantısı dilek ve temennilerle sona erdi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ